ПРОТЕИНСКИ ШТАПИЋИ: Здрава замена за хлеб

За све љубитеље хлеба који траже здравију и протеинску алтернативу – ови штапићи су право решење! Брзо се припремају, имају једноставне састојке и савршени су као ужина, доручак или додатак уз оброк. Хрскави споља, а мекани изнутра – идеални за све који пазе на исхрану, а не желе да се одрекну укуса.

ПРОТЕИНСКИ ШТАПИЋИ: Здрава замена за хлеб

ФОТО: Novosti

Састојци:

  • свежи сир са мање масноће
  • 2 јаја
  • хељдино брашно
  • со
  • лан

Припрема

Сир и јаје добро помешати. Постепено додајте хељдино брашно док не добијете компактно тесто које може да се обликује. Посолите по укусу и додајте лан. Рукама обликујте штапиће жељене величине и поређајте их на плех обложен папиром за печење. Пеците у претходно загрејаној рерни на 220°C око 10–15 минута, док не добију златну боју.

Пријатно!

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

ПРЕВИШЕ ЈЕ ЛЕПА, ЖЕЛИМ ЊЕН СКАЛП! Брижит пуца од љубоморе, жене види као претњу: Неће доћи у Јелисејску палату!

"ПРЕВИШЕ ЈЕ ЛЕПА, ЖЕЛИМ ЊЕН СКАЛП!" Брижит пуца од љубоморе, жене види као претњу: "Неће доћи у Јелисејску палату!"

УТИЦАЈНИ француски новинар Флоријан Тардиф у својој новој књизи тврди да је Брижит Макрон уверена да су све жене потенцијалне претње њеном браку, те да желе да заведу њеног супруга Емануела Макрона.

25. 05. 2026. у 11:20

Коментари (0)

СРБИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Незабележено дивљање хулигана, свет у шоку (УЗНЕМИРУЈУЋИ ВИДЕО СНИМАК)