ОПШТИ карантин се, по трећи пут од почетка пандемије, уводи, од овог викенда, у француским регионима с највећом циркулацијом вируса, међу којима је и париски.
Повезане вести
ФРАНЦУСКОЈ ПРЕТИ ПОТПУНО ЗАКЉУЧАВАЊЕ: Интензивна нега у Паризу попуњена 102 одсто
БРОЈ особа на реанимацији у Паризу и околини превазишао је ниво који је био у тренутку увођења карантина јесенас.
15. 03. 2021. у 21:56
ПОКУШАВАЈУ ДА ИЗБЕГНУ НОВО ЗАКЉУЧАВАЊЕ: Француска планира да евакуише око 100 пацијената из Париза
ФРАНЦУСКА влада саопштила је данас да планира да евакуише око 100 пацијената са ковид-19 из одељења за интензивну негу у париском региону током недеље.
14. 03. 2021. у 14:23
Најновије из рубрике
"ПОЛИТИКО" АНАЛИЗИРА МАКРОНОВ ПАД: Од снажног председника до „политичког инвалида“
ПРЕДСЕДНИК Француске Емануел Макрон постаће „политички инвалид“ након коначног усвајања државног буџета, пише Политико.
02. 02. 2026. у 15:23
"РАРОГ" ПРАВИ ПАКАО НА ФРОНТУ: Пробудио је гнев у Русији
У РУСКОМ наративу, „Рарог“ више није само непријатељска формација, већ симбол свега што је пошло по злу у покушају контроле бојишта у ери дронова, пише Оружје онлине.
02. 02. 2026. у 15:16
ДЕСЕТИНЕ ЉУДИ УМРЛО ОД СМРЗАВАЊА, ТЕМПЕРАТУРА ПАДА НА МИНУС 29 СТЕПЕНИ: Стиже најхладнија ноћ У Пољској
ЗАМЕНИК пољској министра унутрашњих послова Веслав Шчепањски изјавио је да је најмање 38 људи умрло од хипотермије у тој земљи ове зиме, што је двоструко више него у истом периоду прошле године.
02. 02. 2026. у 15:02
КАЛАС КАЛАС ТЕШКА СРЦА ПРИЗНАЛА: Кијев спреман на тешке уступке у преговорима - У свету увек владало право јачег!
УКРАЈИНА је спремна да направи „тешке уступке који се од ње траже“ у преговорима, признала је Каја Калас, министар спољних послова Европске уније.
02. 02. 2026. у 14:31
ЗНАТЕ ШТА СЕ ДЕСИЛО СЛОБОДАНУ МИЛОШЕВИЋУ... Иста "замка" брзо ће уништити Русију
КОЛУМНИСТА и један од водећих кремљовских аналитичара, Кирил Стрелников "у тексту Јудин пољубац: Ова гнусна лаж ће брзо уништити Русију" истиче да у иранским медијима бесни мала пешчана олуја: ирански парламент је означио оружане снаге земаља чланица ЕУ као терористичке организације.
02. 02. 2026. у 14:22
Коментари (0)