ЊЕГА ТРАЖИ ФБИ: Ово је осумњичени за убиство полицајца на Капитол Хилу (ФОТО)

12. 01. 2021. у 21:17

ФЕДЕРАЛНЕ службе су данас објавиле фотографију осумњиченог демонстранта који се доводи у везу са убиством полицајца из Капитола Брајана Сикника, поручио је сенатор Бил Касиди путем Твитера.

ЊЕГА ТРАЖИ ФБИ: Ово је осумњичени за убиство полицајца на Капитол Хилу (ФОТО)

Фото: Принтскрин Twitter

Касиди је републиканац, а и он је окачио фотографију старијег човека са брадом и плавом капом на којој је писало "ЦФД" и апеловао на свакога ко га зна да контактира ФБИ, пренео је Ројтерс.

Раније у току дана, ФБИ је у Њујорку ухапсио другу особу у вези са нередима у Капитолу.

Портпаролка ФБИ је рекла да су агенти ухапсили Арона Мостофског, за кога су бројне њујоршке новине написале да је син судије Врховног суда Шлома Мостофског.


 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

Коментари (0)

РАДИНА ШОК ИСПОВЕСТ Гранд је Милана терао да пева на дан сахране - отац му је погинуо, ујак му је био очинска фигура