У РУСИЈИ ЗАБРАЊУЈУ САТАНИЗАМ: Државна дума припрема закон о забрани

30. 01. 2025. у 16:28

ДРЖАВНА дума је почела да припрема закон о забрани сатанизма у Русији и ускоро ће га представити, изјавио је посланик Државне думе Николај Бурљајев.

У РУСИЈИ ЗАБРАЊУЈУ САТАНИЗАМ: Државна дума припрема закон о забрани

Foto: Shutterstock

- Почели су да припремају пројекат, који смо сада убрзали, о забрани сатанизма... Ми смо већ почели да га припремамо. Надам се да ће наш комитет ускоро, буквално за недељу дана, за 10 дана, представити пројекат против сатанизма - рекао је он на округлом столу Комитета Државне думе за развој грађанског друштва.

Округли сто у Државној думи Руске Федерације одржава се у оквиру Божићних просветних читања.

Тема овогодишњих читања је „80. годишњица велике победе: сећање и духовно искуство генерација“.

(Спутник)

БОНУС ВИДЕО:

ПРИЧЕ ИЗ ХРОНИКЕ: Да ли има сатанизма на еуросонгу

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

Коментари (0)

ОБЕЛЕЖИЋЕ 2026. ГОДИНУ: Ко припада БЕТА генерацији?