СЕДАМ ПОЛИЦАЈАЦА РАЊЕНО, ГРАЂАНИ ХИТНО ЕВАКУИСАНИ: Нападач из Сан Антонија пронађен мртав, сумња се и на самоубиство
СЕДАМ полицајаца је упуцано током вишесатног оружаног сукоба након што су одговорили на позив "самоубиства у току" у Сан Антонију, саопштили су данас званичници.
Фото Танјуг/АП/Marvin Pfeiffer
Полиција је добила позив синоћ нешто пре 20.30 часова по локалном времену, да је у току самоубиство, да би потом уследио други позив да је дошло до пуцњаве у стамбеном комплексу на Стоун Оук Парквеју, наводи се у саопштењу полиције Сан Антонија, пренео је Ен-Би-Си њуз.
Када су полицајци стигли, из стана је изашла једна женска особа која је изјавила да је осумњичени пуцао унутра и да излази, наведено је у саопштењу полиције.
Осумњичени, идентификован као 46-годишњи Брендон Скот Пулос, "затим је изашао из стана и отворио ватру на полицајце који су реаговали и тада је једном полицајацу повређена нога'', навела је полиција Сан Антонија.
Он је затим наставио да пуца на још шест полицајаца док је био забарикадиран на имању, додала је полиција.
Фото Танјуг/АП/Marvin Pfeiffer
Повреде свих седам полицајаца нису опасне по живот и сви ц́е се "потпуно опоравити", саопштила је полиција.
Осумњичени се потом вратио у стан, након чега је уследило неколико сати преговора да се мирно преда.
Полиција је евакуисала грађане из стамбеног блока и на крају дошла до осумњиченог, који је био мртав.
За сада се не зна да ли је извршио самоубиство или су га убили припадници полиције, наводи Ен-Би-Си њуз.
(Танјуг)
БОНУС ВИДЕО - РУСИЈА ЛАНСИРАЛА РАКЕТУ: Погледајте тренутак лансирања
Препоручујемо
ЗВАНИЧНИК САД: Војска САД се спрема да упути још 1.000 припадника на границу с Мексиком
22. 01. 2025. у 19:57
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (0)