НАЈНОВИЈЕ ИНФОРМАЦИЈЕ О СТАЊУ ИВИЦЕ ДАЧИЋА: "Данас више него ранијих дана имамо разлога за оптимизам"
МОЖЕМО да кажемо да данас, више него ранијих дана, имамо разлога за оптимизам, саопштио је данас тим лекара Универзитетског клиничког центра Србије (УКЦС), говорећи о стању министра унутрашњих послова и лидера СПС-а Ивице Дачића.
Фото: Зоран Јовановић
- На основу најновијих анализа и параметара који су се пратили, можемо да кажемо да данас, више него ранијих дана, имамо разлога за оптимизам, иако је стање пацијента и даље озбиљно. Настављамо са предузимањем мера интезивног лецења - саопшио је тим лекара УКЦС.
Подсетимо, министар унутрашњих послова Ивица Дачић примљен је у Клинички центар Србије у среду због здравствених проблема.
Хоспитализован је у УКЦС, на Клиници за пулмологију. По пријему Дачић је интубиран и стављен на респиратор. Дачић има обострану упалу плућа.
Ивици Дачићу хроничне болести и тешка упала плућа угрозиле живот.
Ускоро опширније
Препоручујемо
ВУЧИЋ ОДГОВОРИО БЛОКАДЕРИМА: Хоћемо да будемо војно неутрални и то је наш избор!
14. 07. 2026. у 13:19
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ПУТИН НАЈАВИО ПАКАО ЗА УКРАЈИНУ: Одговорићемо неколико пута снажније
ПРЕДСЕДНИК Русије Владимир Путин изјавио је да ће одговори Москве на ударе по руској територији бити „узајамни, али неколико пута снажнији“.
13. 07. 2026. у 17:41
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве
НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.
13. 07. 2026. у 12:47
Коментари (0)