ПОРУКА МАЂАРСКЕ ПРЕДСЕДНИЦЕ ИЗ КИЈЕВА: "Ова година била је година рата, нека наредна буде година мира"
26. 11. 2022. у 22:31
МАЂАРСКА председница Каталин Новак, која је данас посетила Кијев, изразила је наду да ће мир у Украјини бити постигнут наредне године.

Фото: Профимедиа
- Ова година била је година рата, нека наредна буде година мира. О томе сам говорила данас у Кијеву где сам дошла на позив председника Украјине заједно са премијерима Пољске, Белгије и Литваније - рекла је Новак, преноси агенција РИА Новости.
Мађарска се од почетка рата у Украјини противи испорукама оружја Кијеву, обучавању украјинских војника у ЕУ и забрани испорука руског гаса и нафте у Европу, наводи руска агенција.
Уместо тога, Будимпешта се определила за хуманитарну помоћ Украјини.
Препоручујемо

ОРБАН УКАЗАО НА ПРОБЛЕМЕ: "Главни изазови за Европу - рат у Украјини и мигранти"
26. 11. 2022. у 22:34

НАТО ЈЕ ОВО ЧЕКАО: Премијер Пољске открио шта му је обећао Виктор Орбан
24. 11. 2022. у 17:25

ВАЖНО ЗА ВЛАСНИКЕ ДИЗЕЛАША: Држава плаћа 2100 евра за замену - ово ће бити услови
ВОЗАЧИ који имају старог дизелаша од следеће године ће моћи од државе да добију субвенцију од 2.100 евра за куповину новог или половног путничког аутомобила евро 6 стандарда.
31. 01. 2023. у 10:30

ИВАНИШЕВИЋ КОНАЧНО ОТКРИО ИСТИНУ: Ево шта каже о "непристојном" понашању Новака Ђоковића
НОВАК ЂОКОВИЋ још једном је покорио Аустралију и импресивним издањем, које је крунисано победом против Стефаноса Циципаса, докопао се 22. гренд слем титуле. Све је прштало од емоција у Мелбурну, па је Ноле тако под огромним набојем ушао у једном моменту у расправу са својим тренером - Гораном Иванишевићем.
31. 01. 2023. у 08:38

МУКЕ С НОСОМ: Људи су буљили у мене, деца запиткивала (ФОТО)
КОНРАДО Естрада, грађевински радник и житељ Њујорка, био је принуђен да носи маску за лице и пре пандемије. Овом педесетогодишњаку нос је био толико деформисан да после неког времена више није могао нормално да дише, нити да једе. Да ситуација буде још гора, изгледало је као да има мали пенис на глави.
01. 02. 2023. у 09:39
Коментари (0)