РАТ У УКРАЈИНИ: Узнемирујуће - У Харкову тела мртвих руских војника поређана у облику слова З; Руско МО - Јуче евакуисано 11.550 људи
02. 05. 2022. у 07:16 >> 22:52
СПЕЦИЈАЛНА операција руске војске у Украјини данас је ушла у 68. дан.
Повезане вести
РУСИЈА ЛАНСИРАЛА СКОРО 90 ДРОНОВА НА УКРАЈИНУ ТОКОМ НОЋИ: Нападнути северни, јужни и источни делови земље
УКРАЈИНСКА противваздушна одбрана (ПВО) оборила је 63 руска дрона током ноћи, саопштиле су Ваздухопловне снаге Оружаних снага Украјине.
01. 12. 2025. у 09:32
ТРАМПОВА ИЗВРШНА НАРЕДБА: Тиче се Руса и Украјинаца, а они морају да је спроведу
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп задужио је амерички преговарачки тим за преговоре о окончању рата у Украјини да покуша да "оконча убијање" у рату у Украјини, изјавио је данас потпредседник Сједињених Америчких Џрава Џеј Ди Венс.
26. 02. 2026. у 06:05
ОТКРИВЕН БУНКЕР ГДЕ СЕ КРИО ЗЕЛЕНСКИ: Ево ГДЕ се налази - објављени и снимци (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Украјине Володимир Зеленски поручио је данас, поводом четврте годишњице рата у Украјини, да су упркос плановима Кремља да "заузме Кијев за три дана", Украјинци сачували своју државност, одбранили независност и доказали целом свету снагу свог отпора.
24. 02. 2026. у 16:42
БРИТАНСКИ МЕДИЈИ: ЦИА и МИ6 су предвидели руску Специјалну војну операцију, али потценили њен ток и последице
БРИТАНСКИ лист Гардијан објавио је анализу према којој су западне обавештајне службе, укључујући ЦИА и МИ6, тачно процениле сценарио почетка руске Специјалне војне операције у Украјини, али нису успеле да прецизно предвиде њен исход.
21. 02. 2026. у 19:11
ХОЋУ ТАЧАН ДАТУМ УЛАСКА У ЕУ: Зеленски тражи да мировни споразум садржи када ће Украјине ући у ЕУ
ПРЕДСЕДНИК Украјине Володимир Зеленски изјавио је да тражи да мировни споразум садржи конкретан датум уласка Украјине у Европску унију, јер би у супротном Русија, преко својих представника, покушала да успори овај процес.
11. 02. 2026. у 21:00
Најновије из рубрике
СУПРУГА ИРАНСКОГ АЈАТОЛАХА УМРЛА ДВА ДАНА НАКОН ЊЕГА: Потврдили ирански државни медији
МАНСУРЕХ Хоџастех, супруга иранског врховног вође ајатолаха Алија Хамнеија, умрла је након што је задобила повреде у недавним америчко-израелским нападима, објавили су ирански државни медији.
02. 03. 2026. у 15:25
ХИТНА ЕВАКУАЦИЈА У БЕЈРУТУ: Драма у граду од 2,5 милиона душа - прети им смрт од "пријатељске ватре" Израела
ИДФ издао налог за евакуацију дела Бејрута.
02. 03. 2026. у 15:13 >> 15:13
ЕЛИМИНИСАН ШЕФ ОБАВЕШТАЈАЦА ХЕЗБОЛАХА: Израел извео прецизан удар у Бејруту
ИЗРАЕЛСКЕ одбрамбене снаге (ИДФ) саопштиле су да су синоћ у прецизном нападу у Бејруту убиле Хусеина Макледа, за кога тврде да је био шеф обавештајног штаба Хезболаха.
02. 03. 2026. у 15:00
"ОВО НИЈЕ ИРАК" Хегсет: Рат ће бити завршен до краја Трамповог мандата
МИ нисмо започели овај рат, али ћемо га завршити за време мандата Доналда Трампа, рекао је шеф Пентагона Пит Хегсет.
02. 03. 2026. у 14:47
ТРАМПОВ САВЕЗНИК ОТКРИВА: Ова држава је следећа на удару (ВИДЕО)
АМЕРИЧКИ сенатор и Трампов савезник Линдзи Грејам појавио се у емисији „Sunday Night in America“ на Фокс њузу како би дао своју процену шта долази након америчког напада на Иран.
02. 03. 2026. у 14:39
BOGDAN
02.05.2022. 07:59
AMERIKANCI I ENGLEZI VODE RAT U KIJEVSKU RUSIJU PROTIV RUSKU VOJSKU I TO JE TO.NITI JEDAN PLACENIK SE NECE ZIV VRATITI U ZEMLJU ODAKLE DOLAZI RUSI IMAJU VELIKO ISKUSTVO U RAT PROTIV GLOBALNE TERORISTE KOJE REGRUTUJE PLACA I OBUCAVA AMERIKA I ENGLESKA.
komandant 1001
02.05.2022. 10:01
Putine, šta sada raditi, kada evo, ameri ulaze sa svojom vojskom u rat? Treba im javiti da će ruski tepih bombi sravnati KIjev...jer ratovi uvek završavaju ovako ili onako. Kada su isti ti ameri u ww2 sravnali gradove Berlin, Hanover, Drezden a atomskim bombama Hirošimu i Nagasaki da završe sa ratom, šta znači jedan Kijev....Udri Putine jer rat mora da stane...ne učiniš li to rat će trajati godinama
TRAMP JE POTPUNO U PRAVU
02.05.2022. 11:17
DO RATA NE BI DOSLO, DA JE ON PREDSEDNIK. Cekali su nacisti dok uguraju onog dementnog u Belu Kucu, koji im je obecao blagostanje i prosperitet, a doneo im je sve manju i manju drzavu, od 2014. godine kada je dementni starac poslao sina i Nulandku, da podrze naciste na Majdanu i potpomognu puc na regularno izabranog predsednika Janukovica, u tom pucu su ucestvovail i ministri inostranih poslova Nemacke i Francuske. Od 2014. godine i nacistickog Majdana, Ukrajina je izgubila (do danas) preko 100.000 km2, uz mogucnost da izgube jos dva puta toliko, jer sve sto je sa leve strane Djepra kao i Odesa bice Novorusija. Mozda je nacistima uteha, da ce se ameri EU i NATO borit do poslednjeg ukrajinca, a ti poslednji ce bit Zelenko i braca bokseri, koji ce pobec kod svojih sponzora, teren je pripremljen, bankovni racuni su puni, pomoc redovno stize, a ceh ce da plate stanovnici drzava koje potpomazu nacisticki rezim koji je pokrenuo rat 2014. godine, da bi po modelu ustaskog rezima iztrebio ruski narod u Ukrajini.
Ha ha ha
02.05.2022. 14:48
Sa ovakvim napredovanjem Rusi ce osvojiti Donbas za 10 godina. Onim ukrainskim vojnicima u Slavjansku treba javiti da je taktika ruske vojske da do nega dodju kad ovi budu umrli od starosti.
db
03.05.2022. 11:14
Da se ne vodi ova operacija Ukrajina bi izazvala Treći svetski rat u ime svojih sponzora iz USA . Napred Rusijo oduvek si oslobađala Evropu od uzurpatora .
Goca
22.07.2022. 23:07
Hrabra, pravedna, najzdavija nacija u svetu je RUSIJA!! Ne trudite se vise umobolni zapade da sprovodite propagandu u korist nacizma, fasizma, morate znati jedno da je najveca snaga covecanstva RUSIJA. Tesku dijgnozu vi zapadnjaci imate, nema vam spasa.