ТРАМП НЕ ЖЕЛИ НАЗАД НА ТВИТЕР: "Нећу се вратити ни да ми Маск одблокира налог"
БИВШИ амерички председник Доналд Трамп рекао је данас да не намерава да се врати на Твитер чак и ако му налог буде одблокиран након што је милијардер Илон Маск купио ту друштвену мрежу.
ДОБИЈА Трампа све чешће помињу по добром, Фото АП
Трамп је за Фокс њуз рекао да ће се придружити својој платформи ИСТИНА у наредних недељу дана, као што је и планирано.
- Не идем на Твитер, Остаћу на ИСТИНИ. Надам се да Илон купује Твитер јер хоће да га побољша и он је добар човек, али ја остајем на ИСТИНИ - објаснио је Трамп.
Платформа друштвених медија Трумп Медиа & Тећнологи Гроуп, ТРУТХ Социал, званицно је покренута прошлог месеца и већ четири дана ради у оквиру потпуно нових услуга у клауду. Трамп сматра да је његова платформа много боља од Твитера.
- Прихватамо милионе људи и откривамо да је одговор на ИСТИНИ много бољи него на Твитеру. Твитер има ботове и лажне налоге, а ми цинимо све што можемо. Суштина је, не, не враћам се на Твитер - поручио је бивши амерички председник. Трамп је трајно суспендован са Твитера, Фејсбука, Инстаграма и Снепчета након немира у Капитолу 6. јануара 2021.
Твитер је неколико његових твитова повезаних са насилним протестима оценио као запаљиве и упозорио на "ризик од даљег подстицања насиља".
БОНУС ВИДЕО:
Погледајте: Овако изгледа град под земљом у "Азовстаљу" који су опколили Руси
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још
ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.
13. 12. 2025. у 15:33
Коментари (0)