АМЕРИКА У КРИЗИ: Бајден поручио - Нисам имао времена (ВИДЕО)

Novosti online

24. 10. 2021. у 17:33

ПРЕДСЕДНИК Џо Бајден рекао је у четвртак увече да није имао времена да посети јужну границу како би се позабавио порастом броја илегалних имиграната и признао да би „требало да оде доле“.

АМЕРИКА У КРИЗИ: Бајден поручио - Нисам имао времена (ВИДЕО)

Фото: Принтскрин/ЕПА/илустрација

- Био сам тамо раније, знам то добро, претпостављам да би требало да идем доле. Све поента је у томе што нисам имао баш много времена да одем - рекао је Бајден за Си-Ен-Ен.

Бајден то правда штетом коју су нанели урагани и његовим путовањима у погођена подручја.

Мигрантска криза на јужној граници и даље мучи Бајденову администрацију а недавни подаци показују да су хапшења од стране граничне патроле порасла на највећи број још од 1986. године.

Америчке власти су притвориле више од 1,7 милиона миграната на америчко-мексичкој граници током 2021. године, закључно са септембром, према званичним подацима до којих је дошао Вашингтон пост.

ЗАПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

БОНУС ВИДЕО: АНГЕЛИ МЕРКЕЛ ЗАЗВОНИО ТЕЛЕФОН НА САСТАНКУ СА ПУТИНОМ - Његова реакција ће вас одушевити

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну

ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.

09. 12. 2025. у 20:57

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

ДР НОВОСТИ: Зашто је трансплантација обрва толико популарна међу женском популацијом?