НОВА ЉУБАВНА КЛОПКА У РЕГИОНУ: Преко апликације уговарају састанак, па пљачкају несуђеног љубавника
КАД је 18-годишњи Италијан преко апликације за упознавање почео пријатан разговор с 25-годишњом Загрепчанком, није ни слутио да ће уместо договорене с*ксуалне услуге бити жртва разбојништва!
Фото: Depositphotos
У случај се убрзо умешала загребачка полиција која је "продавачицу љубави" и њеног 21-годишњег пријатеља, те партнера у злочину ухапсила и кривично пријавила по завршетку истраге за разбојништво.
А све је почело 15. априла око 13 сати када се 25-годишњакиња преко апликације јавила младом Италијану. Брзо су успоставили контакт и договорили пружање с*ксуалних услуга. Она је рекла цену, он је пристао и потом према договору исто вече отишао на договорену адресу у стамбену зграду у Улицу Павленски пут у Шпанском.
- Стигао сам - написао јој је млади странац у поруци коју је 25-годишњакиња прочитала, али му није одговорила. И тада је у акцију кренуо њен 21-годишњи пријатељ који се пришуљао Италијану, те му запретио пиштољем који му је прислонио на стомак.
Тражио је од њега новац, па му је 18-годишњак у страху за живот из новчаника предао 1300 куна (око 20.000 динара). Како се наоружаном лопову тај износ учинио премали, наставио је од Италијана тражити још новца или ако га нема, нека га набави. Пиштољ му притом није мицао с стомака.
(Јутарњи лист)
Препоручујемо
"БУКТИ КОРОНА У ХРВАТСКОЈ": Скаче број новозаражених, могуће пооштравање мера
21. 04. 2021. у 11:49
ЈАЧИ ЗЕМЉОТРЕС ПОГОДИО ХРВАТСКУ: Подрхтавање је трајало неколико секунди
20. 04. 2021. у 23:25
"НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ" Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!
СРБИЈА председника Александра Вучића и снага наше војске, која је Вучићевим залагањем подигнута из пепела, једина је тема у Хрватској!
10. 03. 2026. у 18:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)