УМЕТНОСТ У ВРАЊУ: Чак 130 радова на изложби полазника Ликовне радионице
ОД понедељка 28. децембра, уз поштовање свих епидемиолошких мера, љубитељи уметности могу у Галерији Народног универзитета у Врању погледати изложбу полазника Ликовне радионице.
Фото: Ј. С.
Поставка садржи чак 130 радова 58 полазника свих узраста. Изложба се може видети сваким радним даном од 10 до 18 сати, а биће отворена због великог интересовања до краја јануара.
Занимљиво је да је упркос пандемији ове године настало доста радова и оно што је још занимљивије је то што је већим делом године водитељка радионице Весна Маринковић Станковић са полазницима радила онлајн.
Препоручујемо
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.
09. 12. 2025. у 20:57
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)