ПОЗНАТО ВРЕМЕ И МЕСТО САХРАНЕ ЛАНЕТА ГУТОВИЋА: Највећи није желео у Алеју великана
ГЛУМАЦ Милан Лане Гутовић биће сахрањен у суботу у 12 часова на локалном кумодрашком гробљу.
Фото: ТВ Новости
Како "Новости" сазнају, глумац је за живота изразио жељу да не буде сахрањен у Алији великана или у Алеји заслужних грађана.
Подсећамо, великан српског глумишта Милан Лане Гутовић преминуо је данас у 15.45h након што му се погоршало здравствено стање.
Препоручујемо
ОСТАВИО ЈЕ НЕИЗБРИСИВ ТРАГ: Синиша Павић се потресним речима опростио од Ланета Гутовића
25. 08. 2021. у 19:13
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (2)