ТУКАО МЛАДИЋА ПИШТОЉЕМ: Ухапшен осумњичени за пребијање на пумпи

Танјуг

09. 03. 2021. у 16:12

Д. И. (25) из Лебана ухапшен је због сумње да је у току ноћи 8. марта на бензинској пумпи у околини тог града током туче дршком пиштоља ударио у главу 21-годишњег младића и лакше га повредио.

ТУКАО МЛАДИЋА ПИШТОЉЕМ: Ухапшен осумњичени за пребијање на пумпи

Фото: Depositphotos

Полиција у Лебану га је убрзо пронашла и ухапсила.

Он се терети за кривична дела недозвољена производња, држање, ношење и промет оружја и експлозивних материја и лака телесна повреда.

Одређено му је задржавање до 48 сати и он је уз кривичну пријаву приведен надлежном тужилаштву у Лесковцу, саопштила је Полицијска управа у том граду.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.

26. 02. 2026. у 11:01

Коментари (0)

СМЕХ ДО СУЗА: Питали Хрвате да ли знају српске речи - Никада нећу погодити! (ВИДЕО)