ПРОНАЂЕНИ ДЕЛОВИ ТЕЛА НА МЕСТУ ПАДА АВИОНА: Летелица потпуно уништена, најновији детаљи трагедије у селу Брасина

25. 09. 2020. у 11:47

ВОЈНИ авион типа МИГ- 21 пао је око 9 и 15 сати и реону места Брасина, на око један километар од граничне линије са БиХ у дубини наше територије.

ПРОНАЂЕНИ ДЕЛОВИ ТЕЛА НА МЕСТУ ПАДА АВИОНА: Летелица потпуно уништена, најновији детаљи трагедије у селу Брасина

Фото: Редакција Зворник данас

На терену је ангажована ватрогасна јединица Мали Зворник и Хитна помоћ.

Око 09 и 45 сати Ватрогасна јединица угасила је пожар на олупини, на крилу авиона се види ознака 16185.

Претрагом терена у близини места пада авиона пронађени су на више места делови људског тела (највероватније пилота), преноси Пинк.рс.

Авион је потпуно уништен.

Један полицијски хеликоптер претражује терен из ваздуха, због наводне информације да је у авиону био још један пилот.

На месту пада авиона повређен је Витомира Тасковића. Он има лакше повреде односно опекотине по леђима и колима Хитне помоћи је превезен у МЦ Лозница.

На лицу места се појавио и војни хеликоптер.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од 45 и плаћаћемо је још

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још

ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.

13. 12. 2025. у 15:33

Коментари (2)

ОБЕЛЕЖИЋЕ 2026. ГОДИНУ: Ко припада БЕТА генерацији?