ОВО ЈЕ МАЈКА ШЕСТОРО ДЕЦЕ КОЈА ЈЕ ПОГИНУЛА У ТОПОЛИ: Позлило јој током вожње (ФОТО)
ВЕРКА Никић (36), мајка шесторо малолетне деце, настрадала је јуче у страшној саобраћајној несрећи која се догодила у насељу Љубесело у Тополи, када јој је, како се сумња, претходно позлило за воланом.
Фото: М. К.
Несрећа се, подсетимо, догодила када је несрећној жени позлило у току вожње, те је аутомобилом марке "фолксваген туарег" слетела с пута.
- Млађа женска особа управљала је аутомобилом када јој је одједном позлило и изгубила је контролу над возилом. Приликом доласка екипе Хитне помоћи лекари су могли да констатују, нажалост, само њену смрт - каже за РИНУ један од очевидаца.
Друштвене мреже
Они додају да је узрок несреће највероватније срчани удар, а са женом која је управљала возилом у тренутку незгоде била је и мајка, која је овом приликом задобила телесне повреде и указана јој је лекарска помоћ.
Иначе, ако је судећи по објавама на друштвеним мрежама, Верка је брижна мајка шесторо малолетне деце са којима је уживала у сваком моменту. Такође, може се видети да су деца била њен центар света.
Препоручујемо
ДЕВОЈКА ПАЛА СА ЧЕТВТОК СПРАТА У ВЕЛИКОМ МОКРОМ ЛУГУ: Хитно пребачена у Ургентни центар
14. 12. 2025. у 07:22
УТРЧАО КРВАВ У ПИЦЕРИЈУ, МОЛИО ЗА ПОМОЋ: Дечак (14) избоден на Вождовцу
13. 12. 2025. у 23:20
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још
ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.
13. 12. 2025. у 15:33
Коментари (0)