"ПАО" СА 2,5 КИЛА МАРИХУАНЕ: Ухапшен В.Т. (37) у Београду

Јелисавета Љутић

11. 03. 2026. у 20:10

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Београду, ПС Стари град, у сарадњи са Вишим јавним тужилаштвом у Београду, ухапсили су В. Т. (37), због сумње да је извршио кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога.

ПАО СА 2,5 КИЛА МАРИХУАНЕ: Ухапшен В.Т. (37) у Београду

Фото: Depositphotos

- Полиција је приликом претреса стана у којем осумњичени непријављено живи, пронашла 2,5 килограма марихуане и две дигиталне вагице за прецизно мерење - наводе из МУП.

Осумњиченом је одређено задржавање до 48 сати након чега ће, уз кривичну пријаву, бити приведен Вишем јавном тужилаштву у Београду.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.

28. 04. 2026. у 20:51

Коментари (0)

Имала сам тешку операцију: Прва изјава Зорице након повратка у Пинкове звезде - Кемиш је лежао са мном, био ми је највећа подршка