НА СМРТ ИЗБО КОЛЕГУ: Осумњичени за убиство у Земуну ћутао у Тужилаштву
УХАПШЕНИ И. Н. који се сумњичи да је прекјуче рано ујутру на смрт избо колегу из фирме Стефана М., кад су кренули кући након треће смене, на саслушању у тужилаштву данас се бранио ћутањем.
Фото: Новости
Тужилаштво је предложило да му се одреди притвор и наставља даљу истрагу о овом убиству.
Подсетимо, у Земуну, тачније на Батајничком друму, рано јутрос догодило се убиство у кругу једног предузећа.
Како смо незванично сазнали, двојица радника јутрос су се враћала с посла, прво су се посвађали а онда је, наводно, један задао другом смртоносне убоде.
Препоручујемо
ПРВЕ ФОТОГРАФИЈЕ СА МЕСТА УБИСТВА У ЗЕМУНУ: Тело радника (32) још увек на улици (ФОТО)
21. 02. 2022. у 10:05
УХАПШЕН ЧЛАН ВРАЧАРСКОГ КЛАНА: Душан Тркуља "пао" у Белгији
13. 03. 2026. у 09:09
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ГОРИ АМЕРИЧКИ НОСАЧ АВИОНА: Хитно се огласила Централна команда САД
ДАНАС је на америчком носачу авиона USS Gerald R. Ford (CVN-78) избио пожар, који је у међувремену угашен.
12. 03. 2026. у 16:38
ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"
СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.
12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37
Коментари (0)