У ТРЕНУТКУ ПУЦЊАВЕ СЛАВИЛИ ДЕЧЈИ РОЂЕНДАН: Најновији детаљи драме у Обреновцу, осумњичени има "дебео" досије

З. У.

16. 02. 2022. у 22:02

ИЗ ВОЗИЛА у покрету, страних регистарских таблица, вечерас је отворена ватра на кафић у центру Обреновца.

У ТРЕНУТКУ ПУЦЊАВЕ СЛАВИЛИ ДЕЧЈИ РОЂЕНДАН: Најновији детаљи драме у Обреновцу, осумњичени има дебео досије

Foto: Printskrin

Испаљено је више метака у правцу кафића "Коктел бар Џеф", у којем је једна породица славила дечији рођендан.

Том приликом је оштећен излог, а због пуцања стакла посекотине у пределу врата задобио је гост А. Т. (39 година).

Сумња се да је ватру отворио Саша Ф, који је мењао презиме и има досије за више кривичних дела. Досије имају и његов брат Александар Т, као и њихови отац и мајка, који су организовали прославу рођендана.

Нико није повређен од ватреног оружја.

Полиција интезивно трага за извршиоцем и ради на расветљавању свих околности пуцњаве.

БОНУС ВИДЕО: ПОКУШАЈ ПЉАЧКЕ МЕЊАЧНИЦЕ У ВРАЊУ - Починилац ухапшен

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.

14. 03. 2026. у 11:54

Коментари (0)

ТРАМП И АМЕРИ У ШОКУ! Ево шта је Иран затражио од њих