АНЂЕЛА ЈОВАНОВИЋ НАПУСТИЛА СУД И ИЗУСТИЛА САМО ПАР РЕЧИ: Ево шта је рекла након првог рочишта с Браниславом Лечићем (ВИДЕО)
ПРЕД Првим основним судом у Београду окончано је припремно рочиште у поступку тужбе коју је Бранислав Лечић поднео против Анђеле Јовановић због повреде угледа и части.
Фото: Д. Миловановић
Лечић се није појавио пред судом, а уместо њега је био адвокат који је заједно са адвокатом Анђеле Јовановић, Гораном Драганићем, изнео доказе које предлаже да суд изведе током поступка.
На наредном рочишту које је заказано за 30. септембар биће саслушан Лечић, а након њега изјаву ће дати и глумица.
Адвокат Драганић је по изласку из суда кратко изјавио да "нико никоме не може да ускрати право на рад, већ је Анђела само дала ту примедбу, те да продукција то није морала да прихвати".
По окончању саслушања тужене и подносиоца тужбе, суд ће саслушати сведоке, односно чланове продукције серије "Радио Милева", који једино могу да кажу да ли Анђела може да ускрати било коме право на рад.
Глумица Анђела Јовановић, приликом изласка из суда, није хтела да даје изјаве и захвалила се новинарима који су дошли.
Велики број колега дошао је да подржи Анђелу, више о томе можете прочитати ОВДЕ, а о дочеку испред суда погледајте у нашој одвојеној вести.
Препоручујемо
ГЛУМЦИ ПРЕД СУДОМ: Почиње суђење по тужби Бранислава Лечића против Анђеле Јовановић
06. 03. 2024. у 07:53
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"
ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.
05. 12. 2025. у 11:27
Коментари (0)