САОБРАЋАЈКА У НЕГОТИНУ: Мотоциклиста налетео на "сеата", хитно превезен у Зздравствени центар (ФОТО СА МЕСТА НЕСРЕЋЕ)
МОТОЦИКЛИСТА Д.М. (39) повређен је у саобраћајној незгоди када је налетео на возило марке „сеат алхамбра“.
Фото: С.М.Ј.
До удеса је дошло на Тргу Ђорђа Станојевића у Неготину, у близини некадашње Педагошке академије, у строгом центру града, у понедељак после 13 часа када је изненада на мини ван, неготинских регистарских ознака, својим мотоциклом, налетео Д.М. ударивши у десна задња врата возила.
Према речима очевидаца возач „сеата алхамбре“ се у том тренутку паркирао на паркинг, а на коловозу није било других возила. Возач мотоцикла је хитно пребачен у неготински Здравствени центар где му је указана лекарска помоћ.
-Након што му је у Хитној служби указана помоћ пацијент ће на даљу дијагностику бити транспортован у Бор на скенер главе и вратне кичме, након чега ћемо детаљније увидети и степен повреда– сазнајемо у Здравственом центру у Неготину.
На лице места одмах су по дојави да се догодио удес стигла и саобраћајна полиција која је обавила увиђај. Узрок удеса утвдиће полицијска истрага.
Препоручујемо
ИЗГУБИО КОНТРОЛУ НАД ВОЗИЛОМ: У превртању аутомобила у Мостару повређен возач
26. 04. 2021. у 09:36
ТЕЖАК УДЕС КОД БАЧКОГ ДУШАНОВА: Судар путничког и теретног возила - Возач заглављен у ауту без знакова живота
23. 04. 2021. у 13:22 >> 14:12
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.
09. 12. 2025. у 20:57
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)