ТЕШКА НЕСРЕЋА КОД БОГОСЛОВИЈЕ: Повређено више особа, саобраћај обустављен (ВИДЕО)
ТЕШКА саобраћајна несрећа догодила се вечерас око 21:10 часова на углу Улица Мије Ковачевића и Вишњичке. Према незваничним информацијама има више повређених особа, а на лицу места су три возила Хитне помоћи.
Фото: Shutterstock
У судару је учествовало возило јавног градског превоза. За сада нема информација како је до удеса дошло, али се сумња да је разлог светлосна сигнализација која није била у функцији.
Саобраћај је затворен од угла Мије Ковачевића са Вишњичком до кружног тока код Православног богословског факултета.
(Блиц)
БОНУС ВИДЕО: ПЉАЧКА У ЦЕНТРУ БЕОГРАДА: Лопови краду и пред камерама
Препоручујемо
НЕЗГОДА КОД СТАРЕ ПАЗОВЕ: Аутобус џудиста Црвене звезде склизнуо с пута (ВИДЕО)
28. 10. 2023. у 18:35
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"
ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.
05. 12. 2025. у 11:27
Коментари (0)