ПИЈАН ОБОРИО МОТОЦИКЛИСТУ, ПА ПОБЕГАО: Саобраћајна несрећа у Сомбору, мушкарац (29) задобио тешке телесне повреде
ПОЛИЦИЈА у Сомбору поднеће кривичну пријаву против педесетчетворогодишњег мушкарца због постојања основа сумње да је извршио кривично дело тешко дело против безбедности јавног саобраћаја.
Фото: Новости
Он се сумњичи да је синоћ у насељу Лугово управљајући "југом" у стању потпуне алкохолисаности ударио у мотоцикл "сузуки" који је возио двадесетдеветогодишњак наневши му том приликом тешке телесне повреде након чега је побегао.
- Полиција је брзом акцијом пронашла возача и алкотестирањем утврдила да је возио са 2,83 промила алкохола у организму након чега је задржан у службеним просторијама- кажу у Полицијској управи Сомбор.
БОНУС ВИДЕО: СНИМАК СТРАВИЧНЕ НЕСРЕЋЕ КОД ПИРОТА - Смрскана страна возила где је седела девојчица
СПРЕМА СЕ ВЕЛИКИ СУКОБ? ОГЛАСИЛО СЕ МИНИСТАРСТВО: На столу план евакуације туриста у случају рата
ИЗРАЕЛСКО Министарство туризма саопштило је данас да је припремило план за евакуацију око 42.000 туриста који се тренутно налазе у Израелу, уколико земља буде приморана да затвори свој ваздушни простор због страха од новог сукоба са Ираном.
26. 01. 2026. у 14:07
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: "Имам проблем што ради на националној телевизији"
ВОДИТЕЉ Огњен Несторовић без улепшавања и задршке проговорио је о свом односу са Јованом Јеремић, колегиницом која данас ради у медијској кући у којој је он некада градио своју новинарску и водитељску каријеру.
25. 01. 2026. у 20:42
Коментари (0)