ВОЗАЧ У ТИТЕЛУ СА ВИШЕ ОД ДВА ПРОМИЛА АЛКОХОЛА: У Јужнобачком округу за дан откривено и санкционисано 288 саобраћајних прекршаја
НА подручју Јужнобачког округа полиција је 7. децембра открила и санкционисала 288 саобраћајних прекршаја, а из саобраћаја је искључено 20 возача и девет возила.
Љ.П.
Због вожње под дејством алкохола задржано је шест возача, а један од њих се терети за насилничку вожњу, јер је у Тителу возио аутомобил са више од два промила алкохола у организму. Сви задржани возачи ће бити приведени судији за прекршаје.
У протекла 24 сата на подручју Јужнобачког округа догодилe су се четири саобраћајне несреће, у којима су две особе лакше повређене. У том интервалу на подручју града Новог Сада догодиле су се четири саобраћајне несреће, у којима су две особе задобиле лаке телесне повреде.
Препоручујемо
УХАПШЕН УБИЦА ВОЂЕ НАВИЈАЧА ИЗ ЗЕМУНА: Изрешетао Тадију Пантића на Новом Београду
28. 01. 2026. у 10:13
КРОВ СЕ СРУШИО НА НЕПОКРЕТНОГ ЧОВЕКА: Језиви детаљи пожара на Умци
28. 01. 2026. у 08:12
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу
СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.
28. 01. 2026. у 07:48
ВОЈСКА НА УЛИЦАМА ПЕКИНГА Кина у фази унутрашњег обрачуна: Хапшења у врху армије за издају у корист САД (ВИДЕО)
КИНА се суочава са једним од најтежих тренутака унутрашње политичко-безбедносне нестабилности у последњој деценији.
28. 01. 2026. у 07:00
САДА ЈЕ СВЕ ОТКРИВЕНО! Ево због чега Душан Мандић није био на пријему код Вучића
Ватерполо репрезентација Србије освојила је у златну медаљу на Европском првенству у Београду пошто је у недељу у финалу победила Мађарску 10:7, међутим многи нису знали са каквим проблемима се носио селектор Урош Стевановић.
28. 01. 2026. у 12:38
Коментари (0)