ПОГИНУО МЛАДИ ВОЗАЧ: Тешка саобраћајна несрећа у Крагујевцу, мушкарац страдао на лицу места
У ТЕШКОЈ саобраћајној несрећа која се догодила у насељу Белошевац код Крагујевца погинуо је млађи мушкарац, који је био за воланом аутомобила "рено клио".
Фото: Д. Н.
Полиција врши увиђај тренутно, а ватрогасци су морали да секу ауто како би дошли до тела.
До несреће је дошло када је "рено клио" изненада прешао у супротну траку и сударио се са комбијем.
(Курир.рс)
Ускоро опширније
Препоручујемо
"ЖГОЉО, ОСТАЈЕШ НАМ У СРЦИМА" Трагично настрадала фудбалерка коју су сви волели
05. 11. 2021. у 11:27
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана
РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).
21. 03. 2026. у 13:35
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)