АКЦИЈА “ГНЕВ“ У ЗАЈЕЧАРУ: Ухапшен са преко два килограма марихуане
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Зајечару, у оквиру акције „Гнев“, ухапсили су М. Р. (35) из околине Зајечара због сумње да је производио и препродавао опојне дроге.
Фото: МУП Србије
Полиција је приликом претреса стана и других просторија осумњиченог, пронашла и запленила око 360 грама сасушене марихуане, али и око 1,8 килограма пресоване ове опојне дроге, као и вагицу за прецизно мерење.
Фото: МУП Србије
М.Р. је одређено задржавање до 48 сати и он ће, уз кривичну пријаву којом се терети да је учинио кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога, бити приведен тужиоцу Вишег јавног тужилаштва у Зајечару.
Препоручујемо
У ПАНЧЕВУ УХАПШЕНА ТРОЈИЦА: Приведени у Акцији "Гнев" због 14 тешких крађа
31. 03. 2021. у 17:35
НОВИ РЕЗУЛТАТИ АКЦИЈЕ „ГНЕВ“: Ухапшен Лесковчанин који је крио оружје и дрогу
25. 03. 2021. у 14:43
ИРАН ПОКРЕНУО НОВИ ТАЛАС НАПАДА: Ракете падају на Дубаи, погођен аеродром у Кувајту (ФОТО/ВИДЕО)
ИЗРАЕЛ и САД извеле су напад на Иран. У Техерану су одјекнуле детонације, а касније су чуле и у другим местима. Како је речено, циљ напада је елиминисање непосредних претњи које долазе од иранског режима. Операција би, према писању медија, могла да траје неколико дана. У целој земљи проглашено ванредно стање. САД су операцију назвале "Епски бес".
28. 02. 2026. у 10:41 >> 17:45
ПРОЈЕКТИЛИ ПАДАЈУ НА ДУБАИ: Погледајте невероватан снимак, снажна експлозија (ВИДЕО)
Дописници агенције АФП чули су снажну експлозију у Дубаију у суботу, а један од њих видео је облак дима како се уздиже изнад града.
28. 02. 2026. у 16:42
СМЕХ ДО СУЗА: Питали Хрвате да ли знају српске речи - "Никада нећу погодити!" (ВИДЕО)
"ЛЕБЛЕБИЈА би могла бити каросерија."
27. 02. 2026. у 21:41
Коментари (2)