ИЗ ПРОДАВНИЦЕ ОДНЕО НОВАЦ И ЦИГАРЕТЕ, ПА ЗАПАЛИО ВОЗИЛО КОЈЕ ЈЕ КОРИСТИО ПРИЛИКОМ КРАЂЕ: Новосадска полиција расветлила крађу у Кисачу

Љиљана Прерадовић

03. 11. 2025. у 13:16

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Новом Саду, ефикасном и брзом интервенцијом, расветлили су кривично дело тешка крађа и ухапсили осумњиченог, А. В. (21) из околине Врбаса.

ИЗ ПРОДАВНИЦЕ ОДНЕО НОВАЦ И ЦИГАРЕТЕ, ПА ЗАПАЛИО ВОЗИЛО КОЈЕ ЈЕ КОРИСТИО ПРИЛИКОМ КРАЂЕ: Новосадска полиција  расветлила крађу у Кисачу

ФОТО В МИТРИЋ

Он се сумњичи, да је, у петак ујутру, обио улазна врата продавнице у Кисачу и украо новац и већу количину цигарета.

Полиција је убрзо, у околини Врбаса, пронашла осумњиченог, украдене цигарете, као и запаљени аутомобил који је, како се сумња, користио приликом крађе.

А. В. је одређено задржавање у трајању до 48 сати и он је, уз кривичну пријаву, приведен основном јавном тужиоцу у Новом Саду.

Након саслушања, судија за претходни поступак му је одредио притвор до 30 дана.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПОКОЉ РУСА КОД ПОКРОВСКА, ОБЈАВЉЕНИ СНИМЦИ: Кренули у напад под окриљем магле, погинуло око 90 војника (ВИДЕО)

ПОКОЉ РУСА КОД ПОКРОВСКА, ОБЈАВЉЕНИ СНИМЦИ: Кренули у напад под окриљем магле, погинуло око 90 војника (ВИДЕО)

УКРАЈИНСКЕ снаге одбиле су велике руске нападе у једном дану у правцу Покровска, у Доњецкој области, усмртивши око 90 руских војника, јавља Кијев пост.

01. 02. 2026. у 16:56

Коментари (0)

ЈАНИК СИНЕР ЗАПАЊЕН: Ево како изгледа најновија АТП листа, после финала Аустралијан опена 2026!