"ХАЈДЕ ДА ГА ГЕПЕКУЈЕМО": Несвакидашње насиље у Београду, Тужилаштво тражи затвор за окривљене - оца и сина
Против оца и сина из Јакова С. Т. (51) и С. Т. (24) због извршења кривичног дела отмица и тешка телесна повреда Треће основно јавно тужилаштво поднело је оптужни предлог.
З. грумић
-Окривљени су осумњичени да су 31. јануара пре две године, око 22 часа, у Јакову, на аутобуском стајалишту „Прогар“ на линији број 605, у саизвршилаштву са тада малолетним А. Т., према коме је поступак раздвојен и правноснажно окончан, тешко телесно повредили и противправно затворили оштећеног Н. А.
А. Т. и оштећени налазили су се у истом аутобусу, из ког је овај други покушао да побегне јер му је осумњичени већ нанео повреде песницом по глави и телу.
На следећој аутобуској станици у бус је ушао С. Т. држећи металну шипку дебљине 4-5 цм и дужине око 80 цм, којом је ударио човека по глави, ребрима и леђима, наневши му повреде, док је А. Т. пришао, шутирао га и газио по глави.
На место догађаја потом је дошао и отац окривљених С. Т. и А. Т. и изашавши из возила, рекао: "Гепекујмо га, да га водимо на Саву и правимо кобасице".
Оштећеног су онда ставили у гепек и затворили, да би га С. Т. једног момента давио и тукао.
Онда су га извукли из гепека и бесомучно тукли сва тројица, рукама, ногама, металном шипком.
Несрећни Н. А. задобио је тешке телесне повреде, у виду бројних прелома, нагњечења, подлива, итд.
Јавни тужилац предложио је да суд окривљене огласи кривим и казни их на по једну и три године затвора.
Препоручујемо
АУТОМ СЕ ЗАКУЦАО У ВОЗИЛО ХИТНЕ ПОМОЋИ: Стравична несрећа у Крагујевцу (ВИДЕО)
10. 03. 2026. у 19:50
ОБОРЕН МУШКАРАЦ И ДЕТЕ (3) НА ПЕШАЧКОМ У БОРЧИ: Хитно превезени у болницу
10. 03. 2026. у 18:17
"НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ" Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!
СРБИЈА председника Александра Вучића и снага наше војске, која је Вучићевим залагањем подигнута из пепела, једина је тема у Хрватској!
10. 03. 2026. у 18:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)