ХАПШЕЊЕ У ЛЕСКОВЦУ: Осумњичени да су пребили суграђанина насред улице, задали му тешке телесне повреде

Новости онлајн

12. 06. 2022. у 16:46

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Лесковцу ухапсили су Ч. Ж. (70) и Б. Ж. (49) из околине Власотинца због постојања основа сумње да су извршили кривично дело тешка телесна повреда.

ХАПШЕЊЕ У ЛЕСКОВЦУ: Осумњичени да су пребили суграђанина насред улице, задали му тешке телесне повреде

Фото: Рада Шегрт

Сумња се да су они јуче поподне на улици задали више удараца рукама, ногама и металним предметом, у тело и главу педесетчетворогодишњем суграђанину и нанели му тешке телесне повреде опасне по живот, саопштила је ПУ Лесковац.

Осумњиченима је одређено задржавање до 48 сати и они ће, уз кривичну пријаву, приведени надлежном тужилаштву.

БОНУС ВИДЕО:

ОБИЛНЕ ПАДАВИНЕ У КРАЉЕВУ: Ниво Ибра у порасту

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и Иранци изађите на улице

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"

СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.

12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37

Коментари (0)

„И ЈЕДАН ЈЕ МНОГО“: Удружење приређивача игара на срећу СПИС покренуло програм едукације младих