РХМЗ ИЗДАО НАЈНОВИЈЕ УПОЗОРЕЊЕ: Вечерас облачно са кишом, у овим деловима земље могућ и снег
РХМЗ огласио се са новом метеорлошком најавом.
Фото: Танјуг/АП
Из Републичког хидрометеоролошког завода Србије обавестили су шта нас чека вечерас у Србији.
- У току вечери облачно местимично са слабом кишом, а на високим планинама и са снегом - наводи се у најави РХМЗ-а.
РХМЗ временска прогноза за сутра Фото: РХМЗ принтскрин
У Србији ће сутра, према прогнози Републичког хидрометеоролошког завода, бити умерено до потпуно облачно и још мало хладније.
На северу суво са сунчаним интервалима, а у осталом делу земље местимично са краткотрајном кишом, на планинама са снегом.
Ветар умерен и јак, на планинама источне Србије и са ударима олујне јачине, северозападни.
Најнижа температура од 4 до 9, највиса дневна од 10 до 14 степени Целзијуса.
У Београду сутра умерено до потпуно облачно и још мало хладније, са краткотрајном кишом током дана.
Ветар умерен и јак, северозападни. Најнижа температура од 5 до 7, највиша дневна око 11 степени Целзијуса, преноси Танјуг.
БОНУС ВИДЕО: ПОТОПЉЕНИ ПУТЕВИ, АУТОМОБИЛИ ПОД ВОДОМ - Ванредна ситуација на југу Индије
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
ФАРМЕР ОСТАВИО 5 КРАВА НА ПУСТОМ ОСТРВУ: 130 година касније научници нису могли да верују шта виде
ПРИЧА о пет крава остављених на изолованом острву Амстердам у Јужном океану прерасла је у једно од најнеобичнијих поглавља модерне биологије.
14. 05. 2026. у 14:24 >> 20:55
Коментари (0)