"РЕЖИМИ ПОЛА ПОТА И ИДИЈА АМИНА ДА ИМ ПОЗАВИДЕ" Вучић о лудилу блокадера: Да некоме бране да се рукује...
ГОВОРЕЋИ о деловању блокадера, председник Србије Александар Вучић рекао је да њихови потези подсећају на режиме Пола Пота и Идија Амина.
Foto: Tanjug/AMIR HAMZAGIĆ (STF)
- Ја понекад мислим да се неко са нама завитлава и покушава будалом да направи целу нацију. Ако сагледате шта неки људи говоре, не знате да ли да се смејете или да плачете.
Буквално сте забринути да неко ко такве ствари изговара мисли да може да добије поверење народа. Неке реакције су буквално коминтеровске, добили смо директиву, ово нам је забрањено.. Где то има било где на свету? Нема нигде. Видите да се неки људи понашају као секта, где год неког виде да другачије мисли, они га напдају. Некада смо имали штандове један до других, пет партија, десетак људи. Ми када дођемо на штандове рукујемо се са представницима свих пет партија. Они сад узму мало спреј у лице, удри некога. Ваљда нико не сме да мисли другачије од њих.
То што су оптужили оне који су се руковали са Аном Брнабић после гостовања на телевизији, каже:
- То да не смеш да се рукујеш са неким, то је посебно лудило. Тачно да им режими Пола Пота и Идија Амина позавиде, то ни њима није пало на памет. Ја сам свашта у животу видео, али тако нешто нисам. Мислим да грађанима све је јасније, много боље разумеју. Наш је посао да бринемо о људима, да бринемо о томе како да изађемо из ове светске кризе.
БОНУС ВИДЕО:
Препоручујемо
"ВИ СТЕ МОСТ ПРИЈАТЕЉСТВА И БОГАТСТВО СРБИЈЕ" Вучић о студентима из Африке
20. 05. 2026. у 13:08
"ВЕРОВАТНО НАЈВАЖНИЈА ПОСЕТА ДО САДА" Вучић: Изузетно битан састанак са Ли Мингом
20. 05. 2026. у 12:56
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
САРАЈЕВСКИ МЕДИЈИ БРУЈЕ - ВУЧИЋ НАС ЈЕ СПАСИО У ЗАДЊИ ЧАС: Омогућио нам да гледамо Светско првенство, док Конаковић "бљује ватру"
САРАЈЕВСКИ Дневни аваз објавио је текст у којем су признали да је председник Србије Александар Вучић, преко сагласности за подршку Телекома Србија, практично омогућио да грађани Босне и Херцеговине гледају утакмицу своје репрезентације против Канаде на Светском првенству.
12. 06. 2026. у 17:33
ШЕФ НЕМАЧКЕ ВОЈСКЕ ИЗДАО ДРАМАТИЧНО УПОЗОРЕЊЕ: Ево када ће нас Русија напасти, морамо бити спремни за борбу
НЕМАЧКА мора да се припреми за руски напад до 2029. године, или чак и раније, изјавио је шеф немачке војске за Политико.
11. 06. 2026. у 16:23
МАЦА НАПУСТИО ПОРОДИЧНИ ДОМ: "Не могу више! Рекао сам да је волим и изашао из стана"
ДРАГАН Маринковић Маца је недавно говорио о тешким животним тренуцима током рата у Сарајеву када је требало да напусти породични дом.
12. 06. 2026. у 13:09
Коментари (0)