ПОЛИЦИЈА РАЗРЕШИЛА ПЉАЧКУ ОШ "9.МАЈ" У СУТИВАНУ КОД БИЈЕЛОГ ПОЉА: Украдена техничка опрема вредна 10.000 евра
ПОЛИЦИЈА је расветлила тешку крађу на штету ЈУ Основне школе "9 мај" Сутиван, Општина Бијело Поље.
М. С.
Директорица школе је пријавила, да је у ноћи између 10 и 11 августа ове године, од стране непознатих лица извршена провала у просторије школе и да је том приликом отуђена техничка опрема вредности око 10.000,00 еура.
- Поступајући по оперативним сазнањима, полицијски службеници су, сходно наредби суда, извршили претресе на више локација. Претресом стана и других просторија које користи К.Д. (19) из Бијелог Поља, пронађен је део апарата који су предмет извршења кривичног дела. Предузимајући даље активности на лоцирању преосталих предмета, полицијски службеници су након обављеног разговора и обавештења од стране малолетног лица (14) из Бијелог Поља, у једном напуштеном објекту, пронашли већу количину отуђених предмета: ТВ апарате, мониторе, процесоре за рачунар, и тастатуре, кажу из полиције.
О догађају је обавештен дежурни тужилац у Основном државном тужилаштву у Бијелом Пољу по чијем ће налогу бити поднете кривчне пријаве против К.Д. и малолетног лица (14) због сумње да су извршили кривично дело тешка крађа на штету Основне школе ,,9 Мај“ у Сутивану.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Лежаљке и сунцобрани бесплатни после 17 часова - само за грађане Црне Горе
18. 07. 2026. у 22:54
МЕДЕНИЦА РАДИЛА ПО ПС: Ослобођена бивша председница Врховног суда Црне Горе
17. 07. 2026. у 20:00
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
СВЕ КЉУЧА ОКО ФОКЛАНДСКИХ ОСТРВА: Аргентински председник послао поруку која ће разбеснети Британце
ПРЕДСЕДНИК Аргентине Хавијер Милеј изјавио је да је његова влада "сваким даном све ближе" повратку суверенитета над Фокландским острвима, продубљујући дипломатски спор изазван политички обојеним слављем репрезентације Аргентине након победе над Енглеском на Светском првенству раније ове седмице, пише бриселски портал Политико.
17. 07. 2026. у 14:37
НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!
ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.
17. 07. 2026. у 12:51
Гром ударио директно у стадо оваца, убио 97 са црним носем - не памте смртоноснији удар у историји
ИЗГУБИЛИ године мукотрпног рада и традиције.
18. 07. 2026. у 18:35
Коментари (0)