ОПШТИНА РАКОВИЦА СЕ УНАПРЕЂУЈЕ: "Роџером" до бољег рада управе

ГО Раковица пустила је данас у рад софтверски систем "Роџер", који је инсталиран како би се повећале ефикасност рада Управе.

ОПШТИНА РАКОВИЦА СЕ УНАПРЕЂУЈЕ: Роџером до бољег рада управе

Фото: Општина Раковица

 Захваљујући овој новини, на дневном нивоу моћи ће да се контролише време долазака и одлазака запослених у Градској општини Раковица, као и време проведено на терену.

- Систем у себи садржи апликацију која на прецизан начин евидентира запосленог који се пријављује или одјављује путем идентификационе картице, чиме се спречава могућност злоупотребе - каже председник Општине Милош Симић. - Крајњи циљ је да побољшамо систем услуга Градске општине Раковица како бисмо што ефикасније и боље сервисирали потребе и захтеве наших грађана.


 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ! Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.

06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21

Коментари (1)

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу Ја волим Србију: Тако су стајале ствари...