ТУРА "БЕОГРАД ВАШ ДОМАЋИН": У суботу почиње сезона разгледања града из отвореног аутобуса
БЕОГРАЂАНИ и гости престонице ће од суботе моћи да уживају у разгледању града из отвореног аутобуса.
Фото: Новости
Тура под називом "Београд ваш домаћин" биће организована суботом и недељом од 11 и 13 часова са Трга Николе Пашића.
Како су саопштили у Туристичкој организацији Београда, вожње трају 70 минута.
- Цене карата су исте као и прошле године, 1.200 динара за одрасле и 800 динара за децу до 12 година - саопштили су у ТОБ. - Они који дођу, осим српског, могу да чују вођења и на руском, турском, енглеском, кинеском, немачком, француском, италијанском и грчком језику.
Аутобуси пролазе кроз централне градске улице, а имају и неколико стајалишта на својим рутама: Музеј 25. мај, Студентски трг, Узун Миркову код Улице краља Петра.
БОНУС ВИДЕО - ДР НОВОСТИ: Како бити емоционално интелигентнији?
Препоручујемо
Првог викенда у децембру „Чистоћа“ бесплатно транспортује кабасти отпад
05. 12. 2025. у 10:00
ИЗБЕГАВАЈТЕ ОВЕ ПРАВЦЕ У БЕОГРАДУ! Поподневни шпиц узео маха! (ФОТО)
04. 12. 2025. у 16:31
Обавештење о ванредним активностима ЈКП „Градска чистоћа“ за 04. децембар
04. 12. 2025. у 10:00
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"
ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.
05. 12. 2025. у 11:27
Коментари (0)