НАГРАЂЕНИ ЈАНКОВ И ВУКАСОВИЋ: Општина Земун дала признање најбољем полицајцу и ватрогасцу

Сњежана Видачковић

28. 12. 2023. у 18:00

ТРАДИЦИОНАЛНЕ награде за најбољег полицајца и ватрогасца уручене су данас у Општини Земун.

НАГРАЂЕНИ ЈАНКОВ И ВУКАСОВИЋ: Општина Земун дала признање најбољем полицајцу и ватрогасцу

ГО ЗЕМУН

Руководилац групе за сузбијање криминала у Полицијској станици Земун Слађан Јанков током прошлог месеца је својим радом и залагањем допринео расветљавању више кривичних дела и унапређењу безбедности грађана и заслужио је признање.

Награду је добио и вођа Ватрогасно-спасилачке екипе и водник прве класе Дамир Вукасовић у досадашњем раду показао је залагање, пожртвованост и професионалност. Истакао се у више интервенција, од којих су најзначајније биле гашење пожара 13. новембра у стамбеној кући у Улици Војни пут и 21. новембра у гашењу ватре уз кућу у улици Живка Петровића.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОДЛУКА КОЈА МОЖЕ ДА ПРОМЕНИ СВЕ: Русија разматра Трампову понуду

ОДЛУКА КОЈА МОЖЕ ДА ПРОМЕНИ СВЕ: Русија разматра Трампову понуду

РУСКО министарство спољних послова, заједно са својим савезницима и партнерима, разматра предлог америчког председника Доналда Трампа за придруживање Одбору за мир, изјавио је данас портпарол Кремља Дмитриј Песков.

09. 02. 2026. у 11:26

ОРБАН ОТКРИО ШОК ДЕТАЉЕ: Одбио сам позив Клинтона да уђем у рат са Србијом 1999. године

ОРБАН ОТКРИО ШОК ДЕТАЉЕ: Одбио сам позив Клинтона да уђем у рат са Србијом 1999. године

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан изјавио је да је 1999. године, током свог првог премијерског мандата, док су трајали сукоби у АП Косову и Метохији и НАТО агресија, добио позив од тадашњег америчког председника Била Клинтона да Мађарска отвори други фронт и нападне Србију или "бар да пуца из Мађарске преко Војводине све до Београда", али да је одбио такав позив, пренео је данас Телеx.

09. 02. 2026. у 11:13

Коментари (0)

АЛБАНЦИ ЧУПАЈУ КОСУ: Побегли са Европског првенства кад су схватили да је Косово - Србија!