Gabrijel Žezus pauzira najmanje mesec dana
31. 12. 2017. u 17:50
Pored ispuštenih bodova protiv Kristal Palasa, Gvardiolu i navijače Sitija zabrinule su povrede Gabrijela Žezusa i Kevina de Brujnea, za koga je španski strateg istakao da je imao sreće
Gabrijel Žezus foto: pixsell
Fudbaleri Mančester sitija odigrali su danas 0:0 sa Kristal palasom u 21. kolu i tako propustili šansu da upišu 19. uzastopnu pobedu u Premijer ligi. Pored ispuštenih bodova, Gvardiolu i navijače Sitija zabrinule su povrede Gabrijela Žezusa i Kevina de Brujnea.
- Možda mesec ili dva - rekao je Gvardiola posle utakmice odgovarajući na pitanje koliko će Žezus biti van terena.
Kevin de Brujne se, takodje, povredio. On je napustio teren u samom finišu meča. Gvardiola je naveo da je De Brujne imao sreće, ali nije izneo više detalja.
Siti je i dalje prvi na tabeli Premijer lige sa 59 bodova, odnosno ima 14 bodova više od drugoplasiranog Čelsija.