Vazura: Zvezda je nudila više za Sumu, Olimpijakos hteo da kupi dvojicu igrača od nas
20. 07. 2017. u 11:52
Direktor Partizana Miloš Vazura je u razgovoru za klupski sajt još jednom optužio Crvenu zvezdu da je pokušala u poslednjem trenutku da im pokvari posao oko angažovanja Sejdubua Sume iz Slovana
Miloš Vazura
Direktor Partizana Miloš Vazura je u razgovoru za klupski sajt još jednom optužio Crvenu zvezdu da je pokušala u poslednjem trenutku da im pokvari posao oko angažovanja Sejdubua Sume iz Slovana iz Bratislave.
- Oborili smo klupski rekord u visini transfera. Suma je najskuplje naše pojačanje ikada. U poslednja dva dana morali smo da "pojačamo" ponudu jer su se javili drugi klubovi koji su nudili više, među njima i naše komšije iz Crvene zvezde. Oni su davali Slovanu 30 odsto više novca nego mi. Sejduba je rekao je da želi samo u Partizan i da je vreme da se sve završi",istakao je Vazura.
Vazura je dodao da ni Olimpijakosu nije bilo svejedno kada je izvukao crno-bele na žrebu i da je tim iz Pireja hteo da pazari u Humskoj.
- Oni jesu favoriti, ali Partizan se ne predaje, jer mi smo veliki klub. Ja sam na žrebu sedeo sa njihovim direktorom za međunarodne odnose i ni oni nisu bili srećni kada su izvukli nas. Odlično poznaju Partizan, hteli su od nas da kupe i Leonarda i Uroša Đurđevića, dobro znaju da je ekipa na okupu, da imamo novog trenera i da smo doveli još jedno pojačanje. Najvažnije je da naši navijači daju podršku fudbalerima kakvu zaslužuju i kada Olimpijakos izađe na teren da mu ne bude svejedno, dodao je generalni direktor šampiona Srbije.
Prvi duel Partizana i Olimpijakosa na programu je u utorak na stadionu u Humskoj, a početak meča je od 20.45 časova.
istina i pravda
20.07.2017. 12:10
Prvo:Odakle vam toliki novac?Drugo:Smislili ste priču da je Zvezda davala 2 miliona kako bi opravdali vaših 1 700 000.Treće:Postali ste zlo srpskog fudbala još od Bjekovića i Zečevića ,a sa Vučelićem ste dostigli vrhunac.Nisam prorok ali mislim da ćete se uskoro ugasiti.
@istina i pravda - Prolaskom Budućnosti Partizan je zaradio 1,2 miliona eura i već ima da ga isplati....ko ste vi da nekom drzite predavanja.Banke vam oprastaju 13miliona eura,a deložiraju ljude iz stanova radi neplaćenih kredita....ISTINA I PRAVDA,pokazao vam je istinu i pravdu Leonardo.3-1....
@istina i pravda - Pravda, verovatno za Uroša ?
@istina i pravda - Зло српског фудбала је кад неко прича бајке како уплати милион ипо,а банка му уплати шест. Зло је и кад кошаркашки клуб промени име и преваром не плати петнаест-двадесет милиона евра дуга.
@istina i pravda - Kljucna rec je srpskog fudbala. Vi iz JSD PArtizan ste zlo iz hrvatsko-jugoslovenskog fudbala, i pustite vec jednom nas Srbe na miru i gledajte svoja posla.
Komentari (19)