ŠOLJICE I ČAJ: Poklon za ministra Branka Ružića iz Kine
MINISTAR prosvete Branko Ružić ugostio je predstavnike kineskog Instituta "Konfučije", a sastanak na kojem je još jednom potvrđena uspešna saradnja dveju zemalja i u oblasti obrazovanja pratili su zanimljivi pokloni.
Privatna arhiva
Predstavnik srpske vlade dobio je najpre šoljice od porcelana, a zatim i više vrsta čaja. Ružić je rekao gostima da mnogo voli ovu vrstu napitka i da će ga ubrzo skuvati i probati iz novog seta šoljica.
Preporučujemo
LAŽ DANA Piper otkriva važnu stvar: Oni su krivi što Ponoš i Jovanović nisu privedeni
29. 01. 2026. u 12:18
FICO ŠOKIRAN PONAŠANjEM TRAMPA: Vidno uznemiren susretom alarmirao Evropu
SLOVAČKI premijer Robert Fico rekao je liderima Evropske unije na samitu prošle nedelje da ga je "šokiralo" raspoloženje predsednika Sjedinjenih Američkih Država Donalda Trampa tokom njihovog sastanka u Mar-a-Lagu, izjavilo je više evropskih diplomata, objavio je danas briselski Politiko.
28. 01. 2026. u 07:48
VOJSKA NA ULICAMA PEKINGA Kina u fazi unutrašnjeg obračuna: Hapšenja u vrhu armije za izdaju u korist SAD (VIDEO)
KINA se suočava sa jednim od najtežih trenutaka unutrašnje političko-bezbednosne nestabilnosti u poslednjoj deceniji.
28. 01. 2026. u 07:00
SPAS U 10 SEKUNDI: Kako sami sebi možete da pomognete u slučaju srčanog udara
INFARKT je jedan od najčešćih uzroka iznenadne smrti, i to sve češće kod mladih osoba.
29. 01. 2026. u 07:41
Komentari (0)