Sem Smit peva u sledećem filmu o Bondu

M. B.

08. 09. 2015. u 20:06

Mladi muzičar pevaće glavnu temu Writting on the wall u novom filmu "Spektar" o tajnom agentu 007, čija je premijera zakazana za 26. oktobar

Сем Смит пева у следећем филму о Бонду

MLADI muzičar Sem Smit (23) pevaće glavnu temu Writting on the wall u novom filmu "Spektar" o tajnom agentu 007, čija je premijera zakazana za 26. oktobar. Ovo je prvi put od kada je Tom Džons 1965. godine otpevao Thunderball, da muškarac izvodi melodiju za film o Džejmsu Bondu. "Gremijevac" Smit se rado prihvatio posla i nakon čitanja scenarija za tili čas je napisao numeru, čije je objavljivanje najavljeno za 25. septembar:

- Nikada nisam ovako brzo napisao pesmu. Bilo mi je potrebno samo 20 minuta! Ovo mi je jedan od najboljih trenutaka u karijeri presrećan sam što ću biti deo kultnog filma.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije