MINISTAR VULIN ZA "NOVOSTI": Đilas i DOS-ovci imaju čega da se boje, Vučić i mi nemamo!
SARADNICI Dragana Đilasa sve češće padaju zbog raznih krivičnih dela i sva su povezana sa javnim fondovima ili pljačkom javne imovine - rekao je za "Novosti" ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin.
Novosti
- Đilas je bio nedodirljiv a pošto vidimo u koliko zemalja i na koliko računa je sakrio novac stečen u vreme vlasti, jasno nam je i zašto je tako dugo izbegavao naše poreske organe.
A jasno nam je i zašto DOS i Đilas za 12 godina svoje vlasti nisu doneli zakon o poreklu imovine. Đilas i DOS-ovci su imali i imaju čega da se boje, Vučić i mi nemamo, i po tome se razlikujemo - rekao je Vulin.
Preporučujemo
"DIMENZIJE ĐILASOVOG BEŠČAŠĆA SU JEZIVE": Vladimir Orlić o aferi koja potresa javnost
27. 03. 2021. u 13:01
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SVE KLjUČA OKO FOKLANDSKIH OSTRVA: Argentinski predsednik poslao poruku koja će razbesneti Britance
PREDSEDNIK Argentine Havijer Milej izjavio je da je njegova vlada "svakim danom sve bliže" povratku suvereniteta nad Foklandskim ostrvima, produbljujući diplomatski spor izazvan politički obojenim slavljem reprezentacije Argentine nakon pobede nad Engleskom na Svetskom prvenstvu ranije ove sedmice, piše briselski portal Politiko.
17. 07. 2026. u 14:37
NOVA FAZA SUKOBA NA BLISKOM ISTOKU: Iran prvi put direktno napao ovu zemlju!
IRAN je saopštio da je u petak izveo nove napade na američke objekte na Bliskom istoku, uključujući i prvi direktan napad u Siriji, nakon šeste uzastopne noći američkih udara na iranske vojne objekte.
17. 07. 2026. u 12:51
Grom udario direktno u stado ovaca, ubio 97 sa crnim nosem - ne pamte smrtonosniji udar u istoriji
IZGUBILI godine mukotrpnog rada i tradicije.
18. 07. 2026. u 18:35
Komentari (25)