VUČIĆ SUTRA SA ZAKONJŠEKOM: Predsednik se sastaje sa direktorom Stalnog sekretarijata transportne zajednice u Beogradu
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić sastaće se sutra sa direktorom Stalnog sekretarijata transportne zajednice u Beogradu Matejom Zakonjšekom, saopšteno je iz Službe sa saradnju s medijima predsednika Republike.
D.Milovanović
Predsednik Vučić će sa Zakonjšekom razgovarati u zgradi Generalnog sekretarijata predsednika Republike, dodaje se u saopštenju.
Preporučujemo
MINISTAR VULIN UZVRAĆA NA KRITIKE: Nikako da nam SDA kaže ko je pokušao da ubije Vučića
09. 01. 2021. u 23:44
VUČIĆ SE OBRAĆA NACIJI: Predsednik u ponedeljak gostuje u emisiji "Ćirilica"
09. 01. 2021. u 21:06
"RUSI, IDITE KUĆI!" Jeziva politička poruka sa trga u Budimpešti, Mađar već počeo da radi po nalogu Brisela (VIDEO)
VELIKI politički zaokret u Mađarskoj najavio je lider opozicione Tise Petar Mađar, koji je posle izborne pobede poručio da zemlju čeka obnova punog učešća u Evropskoj uniji i NATO, miran prenos vlasti i ozbiljno preuređenje državnog vrha.
13. 04. 2026. u 07:27
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala
Na današnji dan, 11. aprila 2002. godine, na ulazu u zdanje Doma Narodne Skupštine Srbije (tadašnje Skupštine SRJ) u Beogradu, bivši ministar unutrašnjih poslova Srbije Vlajko Stojiljković izvršio je samoubistvo, neposredno nakon usvajanja Zakona o saradnji sa Haškim tribunalom. Preminuo je dva dana kasnije od posledica ranjavanja.
11. 04. 2026. u 21:30 >> 21:39
Komentari (53)