STRATEŠKI INTERES HRVATSKE: Rušenje Aleksandra Vučića (VIDEO)
IVANA Kekin, kandidatkinja za predsednicu Hrvatske, bliska Zeleno-levom frontu u Srbiji, istakla je da je strateški interes Hrvatske da predsednik Aleksandar Vučić ne vodi Srbiju.
Foto: printskrin
Ivana Kekin, kandidatkinja za predsednicu Hrvatske, bliska Zeleno-levom frontu u Srbiji, istakla je da je strateški interes Hrvatske da predsednik Aleksandar Vučić ne vodi Srbiju.
- Ja bih samo htela podsetiti da je nama kao Hrvatskoj strateški interes da u Srbiji na vlasti bude građanska i demokratska opcija. To očito s Aleksandrom Vučićem nije moguće - rekla je.
- No isto tako imamo priliku ovih dana videti koliku snagu imaju građani Srbije koji su se juče u stotinama tisuća našli i protestirali protiv vlasti Aleksandra Vučića. Takvim snagama unutar Srbije, kao i onima koji se recimo bore za svoju zemlju protiv iskapanja litijuma da im se nepovratno ne uništi, mi svakako trebamo pružati podršku - dodala je Ivana Kekin.
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SUPRUGA GA DRŽALA 5 MINUTA ZA NOGE DA NE BI ISPAO" Novi detalji drame državljanina Srbije na letu Rajanera
DRAMATIČNE trenutke doživeli su u petak ujutru putnici na letu kompanije Rajaner sa aerodroma „Makedonija“ u Solunu za Minhen, kada je pukao prozor, a vazdušna struja povukla jednog putnika napolje. On je u poslednjem trenutku spasen zahvaljujući supruzi, koja je sedela pored njega i zadržala ga, piše Prototema.
10. 07. 2026. u 12:18
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
JEZIV SNIMAK! Kobra i piton u borbi na život i smrt - poznato koji reptil je izašao kao pobednik (VIDEO)
VOZAČI na Tajlandu naišli su na nesvakidašnji prizor pored puta. Snimili su borbu na život i smrt dva reptila, tačnije borbu pitona i kraljevske kobre.
08. 07. 2026. u 17:19
Komentari (84)