PREDLOG ZA NOVE MINISTRE DO 10. DECEMBRA: Vučević - Rekonstrukcija Vlade realna na proleće
PREDSEDNIK Vlade Srbije Miloš Vučević izjavio je danas da je 10. decembar rok do kojeg mora da Skupštini Srbije uputi imena novih ministara umesto dva ministra koja su podnela ostavke.
Foto: Tanjug/Strahinja Aćimović
- U nedelju i ponedeljak ćemo imati konsultacije i parlamentu ću predložiti nova imena ministara građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture i unutrašnje i spoljne trgovine - rekao je on za Jutarnji dnevnik RTS-a.
Odgovarajući na pitanje kada će biti urađena rekonstrukcija Vlade Srbije, rekao je da je realno da se to desi na proleće.
BONUS VIDEO:
Đilasov večiti student izdržao jednu noć na blokadi, pa pobegao kući kod mame
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
MISTERIJA KOJA GODINAMA PROGANjA SRBIJU: Šta je majka pronašla na mestu gde je stradao njen sin?
FILIP Tomović imao je 17 godina kada je njegov život tragično prekinut, a slučaj njegove smrti godinama kasnije ostao je jedan od najpotresnijih događaja koji se povezuje sa pričama o delovanju satanističkih i okultnih grupa u Srbiji.
09. 07. 2026. u 13:29
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
JEZIV SNIMAK! Kobra i piton u borbi na život i smrt - poznato koji reptil je izašao kao pobednik (VIDEO)
VOZAČI na Tajlandu naišli su na nesvakidašnji prizor pored puta. Snimili su borbu na život i smrt dva reptila, tačnije borbu pitona i kraljevske kobre.
08. 07. 2026. u 17:19
Komentari (19)