UŽAS! Ćuta preti: Neće biti mira u Srbiji (VIDEO)
ALEKSANDAR Jovanović Ćuta preti nasiljem i neredima.
Foto: Printscreen
Aleksandar Jovanović Ćuta poručio je da neće biti mira u Srbiji.
To je poručio u video-poruci, kojom je još jednom iskoristio tragediju u Novom Sadu za prikupljanje političkih poena.
- Aleksandre Vučiću, nema tog mira u Srbiji sve dok tvoja policija lovi naši decu po ulicama, a tvoji kriminalci šetaju mirno na slobodi. Neće biti mira u Srbiji sve dok oni koji su odgovorni za tragediju u Novom Sadu ne odleže zasluženu robiju. Zato svi na ulicu, vidimo se ispred vlade - rekao je Ćuta.
Preporučujemo
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
GORI AMERIČKI NOSAČ AVIONA: Hitno se oglasila Centralna komanda SAD
DANAS je na američkom nosaču aviona USS Gerald R. Ford (CVN-78) izbio požar, koji je u međuvremenu ugašen.
12. 03. 2026. u 16:38
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"
SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.
12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37
Komentari (0)