NAPREDNJACI PORUČILI ĐILASU: Srbija ne sme da stane, a novac građana da nestane
MILICA Nikolić članica Predsedništva SNS i Nevena Đurić potpredsednica SNS reagovale su povodom izjave lidera SSP Dragana Đilasa da SNS mora da nestane da Srbija ne bi stala.
Foto: Printskrin/Tviter
Milica Nikolić je na svom nalogu na društvenoj mreži Iks napisala:
Nervozna je ova lopovčina jer se približava dan kada će mu narod poručiti da Srbija ne sme da stane, a novac građana da nestane. Što se SNS tiče, trebalo bi da pamti reči predsednika Vučića. Tako da, lopovčino, možete da nas ubijete, Srbiju vam ne damo, za nas je Srbija svetinja!
Nevena Đurić je poručila Đilasu:
[🇷🇸] nije stajala, već nazadovala i išla ka potpunom sunovratu kada su ovakve belosvetske lopuže: fabrike zatvarali, pola mil. ljudi ostavili na ulici, ćutali na samoproglašenje tzv. Nezavisnosti Kosova, a sami se - besomučno bogatili! To narod pamti! Baš zato [🇷🇸] ne sme i neće stati!
Preporučujemo
ĐILAS BI PONOVO DO DRŽAVNE KASE: Đurić i Terzić razobličili tajkunsku opoziciju
24. 11. 2023. u 22:57
ORLIĆ PORUČIO: Tajkunska banda na bini, sem gazde Đilasa koga nema ni od korova
17. 11. 2023. u 20:18
ĐILASOV POTRČKO PONIZAN U SLUŽENjU INTERESIMA TAJKUNA: Nikolićeva odgovorila Grboviću
13. 11. 2023. u 12:55
DEJAN BULATOVIĆ: Đilasovi medijski plaćenici u epizodi pravdanja nasilja
12. 11. 2023. u 21:02
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SARAJEVSKI MEDIJI BRUJE - VUČIĆ NAS JE SPASIO U ZADNjI ČAS: Omogućio nam da gledamo Svetsko prvenstvo, dok Konaković "bljuje vatru"
SARAJEVSKI Dnevni avaz objavio je tekst u kojem su priznali da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić, preko saglasnosti za podršku Telekoma Srbija, praktično omogućio da građani Bosne i Hercegovine gledaju utakmicu svoje reprezentacije protiv Kanade na Svetskom prvenstvu.
12. 06. 2026. u 17:33
ŠEF NEMAČKE VOJSKE IZDAO DRAMATIČNO UPOZORENjE: Evo kada će nas Rusija napasti, moramo biti spremni za borbu
NEMAČKA mora da se pripremi za ruski napad do 2029. godine, ili čak i ranije, izjavio je šef nemačke vojske za Politiko.
11. 06. 2026. u 16:23
MACA NAPUSTIO PORODIČNI DOM: "Ne mogu više! Rekao sam da je volim i izašao iz stana"
DRAGAN Marinković Maca je nedavno govorio o teškim životnim trenucima tokom rata u Sarajevu kada je trebalo da napusti porodični dom.
12. 06. 2026. u 13:09
Komentari (59)