MARINIKA TEPIĆ: Napravićemo vladu sa Zavetnicima
MARINIKA Tepić, koja se nalazi na listi Dragana Đilasa "Srbija protiv nasilja", u intervjuu za Novu izjavila je da će ta koalicija posle izbora napraviti vladu sa "Zavetnicima".
Foto: Printskrin/Tanjug
- Verujem da svako ko glasa za "Zavetnike" glasa za promenu režima Aleksandra Vučića, da su iskreno protiv politike vladajućih stranaka i ja te ljude iskreno poštujem, bez obzira na to što su dobrim delom naše politike različite. Naš stav je jasan – posle ovih izbora treba napraviti tehničku vladu od stranaka sadašnje opozicije - navela je Tepićeva.
Podsetimo, ovo nije prvi put da je Tepićeva nedvosmisleno priznala da je njena stranka napravila dogovor sa desnicom o saradanji stranaka. Ona je i prilikom ranijih gostovanja na N1 izjavljivala da će sa desničarskim strankama praviti vladu.
- Saradnja se više ne dovodi u pitanje ni pre izbora! Verujem da ćemo sa strankama desnice da napravimo tehničku Vladu!
Preporučujemo
POTPISUJE SE ISTORIJSKI UGOVOR: Vojvodina postaje čvorište Evrope, kreće gradnja gigantske saobraćajnice (FOTO/VIDEO)
PROJEKAT Osmeh Vojvodine obuhvata izgradnju 185 km brze saobraćajnice, sa 46 mostova i 34 nadvožnjaka, čime se smanjuje vreme putovanja.
18. 03. 2026. u 09:30
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
EKSPLOZIV BIO SPREMAN: "Digli bismo u vazduh aerodrom na Grenlandu"
DVA MESECA pre izraelsko-američkog napada na Iran, Danska je bila spremna da oružano brani svoj suverenitet nad Grenlandom.
19. 03. 2026. u 14:12
Komentari (39)