SVEČANI DOČEK ISPRED "PALATE SRBIJA": Vučić će ugostiti predsednicu Grčke Katerinu Sakelaropulu
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić ugostiće predsednicu Grčke Katerinu Sakelaropulu, koja boravi u zvaničnoj poseti Srbiji od danas do 29. marta, saopštila je Služba za saradnju sa medijima predsednika Srbije.
Foto: Tanjug
Programom posete predviđeno je da sutra u 10.30 sati bude održana ceremonija svečanog dočeka ispred "Palate Srbija".
Potom sledi "tet-a-tet" sastanak predsednika Vučića i predsednice Sakelaropulu, a zatim plenarni sastanak delegacija Srbije i Grčke.
Izjave za medije predsednika Srbije Aleksandra Vučića i predsednice Grčke Katerine Sakelaropulu, predviđen je za sutra u 12.10 sati.
Preporučujemo
VUČIĆ O NARODNOM POKRETU ZA DRŽAVU: Svi koji žele mogu da mu pristupe
26. 03. 2023. u 11:29
NAJVEĆA TRAGEDIJA MITRA MIRIĆA: Smrt rođenog brata - bio je tako mlad, nije bilo lekara
26. 03. 2023. u 20:15
CNN OBJAVIO DA JE IRAN PROGLASIO VELIKU POBEDU, TRAMP POLUDEO Saopštenje je velika prevara, nadležni utvrđuju da li je počinjeno krivično delo
IRAN je saopštio da je ostvario veliku pobedu i primorao Sjedinjene Američke Države da prihvate njegov plan u 10 tačaka, navodi se u saopštenju Vrhovnog saveta za nacionalnu bezbednost Irana koje su preneli državni mediji, tvrdi CNN. Tramp je na obajvu CNN-a ekspresno reagovao i optužio ih za prevaru.
08. 04. 2026. u 02:39
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala
Na današnji dan, 11. aprila 2002. godine, na ulazu u zdanje Doma Narodne Skupštine Srbije (tadašnje Skupštine SRJ) u Beogradu, bivši ministar unutrašnjih poslova Srbije Vlajko Stojiljković izvršio je samoubistvo, neposredno nakon usvajanja Zakona o saradnji sa Haškim tribunalom. Preminuo je dva dana kasnije od posledica ranjavanja.
11. 04. 2026. u 21:30 >> 21:39
Komentari (390)