VUČIĆ: Na političkoj sceni vole da glume žrtve, u politici ne sme da bude foliranja
ALEKSANDAR Vučić, predsednik Srbije, gostuje u Nacionalnom dnevniku na Televiziji Pink. Između ostalog, tokom razgovora dotakao se i teme ćutanja SPS-a.
Foto: Printscreen/TV Pink
Novinarka je upitala Vučića da li mu je u Skupštini Srbije uši zaparala tišina SPS. Predsedik je potom rekao da svi na političkoj sceni vole da glume žrtve, i onda postavio pitanje koliko je puta pomenut Briselski sporazum u Skupštini negativno.
- 190 puta, i svaki put sam ja pomenut kao krivac, a ne onaj koji ga je potpisao. I ja nemam problem sa time. Kada je potpisan, ja sam otišao u Mitrovicu da ga branim. Ja mislim da u politici ne sme da bude foliranja, čak i kada je teško i loše morate biti otvoreni. Na dnevnim nivou ima 180 tekstova objavljenih protiv mene u mejnstrim medijima. Samo kod njih, ne u ovom ludilu, kod Brkića i tako dalje. A recite mi koliko ima negativnih tekstova o toj političkoj partiji. A ja na kraju diktator? I tako sam diktator od Tadića, Koštunice, Miloševića i ostalih, koji nikada nisu bili na Skupštinskim rasppravama - kaže on.
BONUS VIDEO:
SKANDAL Poslanik SPS za vreme sednice o KiM gledao filmove za odrasle
SVE GORI NA BLISKOM ISTOKU: Sirene zavijaju širom Izraela, počeo novi napad; Iran silovito udara po američkim bazama (FOTO/VIDEO)
DRUGI dan rata na Bliskom istoku, pratite sa nama dešavanja uživo.
01. 03. 2026. u 07:31 >> 22:56
OTKRIVENO KAKO JE UBIJEN HAMNEI: Jedna greška ga koštala života, Tramp imao neočekivanog saveznika
SKRIVEN duboko u svom bunkeru, Ali Hamenei nije očekivao drzak dnevni napad u samom srcu svoje moći.
01. 03. 2026. u 19:16
BIO U POSETI JUGOSLAVIJI `89: Ko je likvidarni ajtolah Ali Hamnei? Istorijski OBRT za Iran - postoje samo DVE opcije
U AMERIČKO-IZRAELSKOM napadu na Iran, ubijen je vrhovni verski vođa, ajatolah Ali Hamnei dok je obavljao svoje dužnosti u kancelariji u Teheranu.
01. 03. 2026. u 12:45
Komentari (116)