ADVOKAT SE ČUO SA PANTIĆEM: "Vidno je uznemiren - želi da čuje porodicu"
ADVOKAT Ljubomir Pantović izjavio je da se pre sat vremena čuo sa uhapšenim bivšim policajcem Dejanom Pantićem, koji mu je rekao da dobija terapiju, da ima pristojne uslove, ali da mu nedostaje kontakt sa porodicom.
Foto: Novosti
Pantović, koga je angažovala Kancelarija za KiM, rekao je da je sa Pantićem razgovarao oko 20 minuta, a da je kontakt uspeo da izdejstvuje preko sudije iz Prištine.
- Dejan je preneo da dobija terapiju, ima korektne uslove, da želi da čuje porodicu, da ima pristojan tretman. Sudija još nije odobrio kontakt sa porodicom, taj zahtev se još razmatra, ali se nadam da bi to moglo uskoro da bude - rekao je Pantović.
On je dodao da je Pantić vidno uznemiren i nervozan zbog dela koja mu se nepravedno stavljaju na teret, a za koja nije odgovoran.
(kosovo-online)
Preporučujemo
Rodila DEVETORO dece, a onda je predvidela da će jedno umreti ranije: Ostavila je oproštajno pismo
21. 12. 2022. u 16:14 >> 16:14
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SUPRUGA GA DRŽALA 5 MINUTA ZA NOGE DA NE BI ISPAO" Novi detalji drame državljanina Srbije na letu Rajanera
DRAMATIČNE trenutke doživeli su u petak ujutru putnici na letu kompanije Rajaner sa aerodroma „Makedonija“ u Solunu za Minhen, kada je pukao prozor, a vazdušna struja povukla jednog putnika napolje. On je u poslednjem trenutku spasen zahvaljujući supruzi, koja je sedela pored njega i zadržala ga, piše Prototema.
10. 07. 2026. u 12:18
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIČ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
JEZIV SNIMAK! Kobra i piton u borbi na život i smrt - poznato koji reptil je izašao kao pobednik (VIDEO)
VOZAČI na Tajlandu naišli su na nesvakidašnji prizor pored puta. Snimili su borbu na život i smrt dva reptila, tačnije borbu pitona i kraljevske kobre.
08. 07. 2026. u 17:19
Komentari (0)