VUČIĆ ZAIGRAO KOŠARKU: Posle šuteva prikupljeno 500.000 dinara
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić je rekao da oni koji su igrali košarku posle tri sekunde mogu da shvate ko se bavio tim sportom, a ko nije.
Foto: Printskrin/TV Pink
Predsednik je potom imao priliku da se oproba i na improvizovanom košarkaškom terenu, gde je svaki postignuti poen vredeo 50.000 dinara, a taj novac je bio namenjen u humanitarne svrhe.
- Da ja dam za 50.000! - rekao je Vučić i odšetao do koša, nakonj čega je još jednom ubacio poen.
Nakon šuteva, Amidžić je saopštio da je ukupna vrednost prikupljenih sredstava 500.000 dinara.
BONUS VIDEO - VUČIĆ U SUBOTICI: Zajedno stvaramo budućnost pristojne i moderne Srbije
Preporučujemo
OGNjEN: Zašto ne vratite Putinu orden? VUČIĆ: Zato što neću! (FOTO)
29. 03. 2022. u 23:11
KO JE VUČIĆEV OMILjEN MINISTAR: Predsednik Srbije iskreno o kolegama
29. 03. 2022. u 22:33
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
Šta je zapravo reaktor Dimona, najstrože čuvani izraelski objekat - gde svega ima, a Izraelci sve strogo kriju? (FOTO)
U balističkom raketnom napadu na Dimonu, grad na jugu Izraela, povređeno je 47 ljudi, koji su zaposleni u bolnici. Većina povreda je uzrokovana šrapnelima, prema izraelskoj službi za hitne slučajeve Magen David Adom. Dimona se nalazi oko 13 kilometara od nuklearnog istraživačkog centra Negev.
21. 03. 2026. u 21:44 >> 22:08
Komentari (0)